Pro rodiče

• Důležité informace

Důležité informace týkající se vašich dětí a docházky do školky se dozvíte přímo od našeho personálu ve školce. Zajímavosti a akce můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu.
  • Co s sebou do školky

Chceme, aby se Vaše děti během dne cítily pohodlně. Zároveň předcházíme tomu, aby si neušpinily nebo si nezničily drahé oblečení a obuv.

Proto jim na první cestu do školky zabalte následující věci, které si potom mohou nechat v naší šatně.
    • Bačkorky do herny.
    • Oblečení na hraní v herně – tepláčky, tričko.
    • Oblečení na ven – tepláčky, mikina, boty na pískoviště, v zimě – bunda, čepice, rukavice, oteplováky.
    • Kartáček, pasta, kelímek – v případě vašeho zájmu dohlédneme na to, aby si starší děti po jídle nebo po spaní vyčistily zuby.
    • Pyžamko na spaní.
  • Akce pro děti s rodičemi

Abychom dětem pobyt ve školce zpestřili, pořádáme během roku nejrůznější akce a zábavné programy.
    A nejenom pro ně, ale samozřejmě i pro vás. Přijďte se pobavit se svými dětmi, podívat se, co se u nás naučily, nebo si s nimi vyrobit nejrůznější předměty a dárky, které si potom společně odnesete domů.
    • Divadýlka

Divadýlka a hraní pohádek.

• Besídky

Hudební, taneční, recitační představení.

• Karnevaly

Masky, převleky a zábavné hry o ceny

• Odpoledne pro maminky

Výroba dárku pro maminky na Den matek.

• Oslavy svátků

Malování vajíček, zdobení perníčků, výroba vánočních ozdob.

• Další aktivity

A mnohé další aktivity, které zpříjemní vašim dětem den.

O všech akcích budete v předstihu informováni. Fotky z akcí můžete sledovat na našem Facebooku nebo Instagramu.
  • Jak přihlásit dítě do školky?