Hlídání dětí

• Potřebujete si zajít k lékaři, na nákup, pár hodin v týdnu pracovat nebo si zkrátka udělat chvíli volného času jenom pro sebe?

• Pak můžete využít službu občasného hlídání dětí kdykoli během dne. Cena je 100 Kč za hodinu. Díky této službě využijete svůj čas efektivně nebo elegantně vyřešíte jakoukoli nečekanou situaci. V případě, že si hlídání plánujete dopředu, můžete vašemu dítěti den předem objednat stravu.

Pokud nechcete vaše dítě vystavovat stresujícím situacím vznikajících při umístění do školky a odchodu rodiče, nabízíme možnost stálé přítomnosti rodiče v místě péče o dítě. Děti neztrácí pocit bezpečí a zároveň se postupně začleňují do kolektivu.
  • Jak na to?

• Postupné začlenění

Můžete se k nám nejprve přijít podívat i s dítětem, abyste si společně mohli prohlédnout školku, seznámit se s dětmi a personálem, a aby si vaše dítě mohlo zvyknout na nové prostředí.

• Pronájem pracovního místa

Pro aktivní rodiče nabízíme také možnost pracovat přímo ve vedlejší budově. Můžete si pronajmout sdílené pracovní místo, kancelář na hodinu nebo si třeba zapůjčit notebook pro práci. Stále ale zůstáváte nablízku svému dítěti a v případě nutnosti jste ihned u něj.

• Přítomnost rodiče

Z počátku můžete být přítomni ve školce spolu s dítětem, aby nebylo vystaveno zbytečnému stresu. Jakmile si zvykne, předáte ho našemu personálu.

Pokud nemáte možnost anebo vám schází čas na to,
    abyste dopravili dítě do školky, zeptejte se nás na možnosti odvozu naším školním autobusem.
  • Pro aktivní rodiče

• Podporujeme ty, kteří chtějí skloubit péči o dítě s vlastním podnikáním, studiem vysoké školy, prací z domova, volnočasovými aktivitami a nemají možnost pravidelného hlídání dítěte. Zároveň usnadňujeme přístup na trh práce, návrat do stávajícího zaměstnání nebo zvýšení kvalifikace v oboru.

Aktivním rodičům poskytujeme v rámci projektu na podporu práce & vzdělávání celou řadu služeb.

Pokud tedy potřebujete pohlídat dítě a zároveň hledáte možnosti, jak pracovat, jsme tu pro vás.
  • V naší školce nezapomínáme na rodiče, kteří mají během mateřské/rodičovské dovolené další aktivity nebo povinnosti.

• Sdílená kancelář

Pronájem nerušeného pracovního místa ve sdílené kanceláři.

• Kancelářské vybavení

Pronájem kompletně vybavené kanceláře včetně služeb sekretariátu.

• Učebna

Pronájem učebny pro vlastní lektorskou činnost.

• Zapůjčení notebooku

Zapůjčení PC, notebooku, připojení k internetu, využití tiskárny i kopírky.

• Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy (jazykové, počítačové, rozvoj osobnosti atd.).

• Podnikatelské kurzy

Kurzy určené pro budoucí podnikatele (účetnictví, management atd.).

• Rozvoj

Kariérní poradenství.

• Odpočinek

Relaxace, cvičení, pohybové lekce.

• Mátě zájem? Napište nám!