Časté dotazy

• Kolik je školné a kdy se platí?

Školné je 4400 Kč měsíčně za každodenní docházku od pondělí do pátku. Ve školném není zahrnuta strava, ta se platí zvlášť podle počtu jídel a doby docházky. Celodenní stravné je 80 Kč denně.

Jak je řešena strava?

Pro děti odebíráme kvalitní a nutričně vyváženou stravu od firmy Freshbox. Aktuální jídelníček můžete sledovat na našich webových stránkách nebo na Facebooku.

Co je na naší školce zvláštního?

Pracujeme s malými skupinami dětí (dvě po šesti), takže máme dostatek času věnovat se individuálnímu vzdělávání dětí. Náš personál se dokáže postarat i o děti s nadprůměrnými potřebami. Umíme pečovat o autisty, děti s lehkou mentální retardací, vadou řeči nebo s ADHD. Speciální plán můžeme na přání připravit i velmi nadaným dětem.

Přijímáte nové děti?

Ano, zápis do naší školky zatím stále probíhá.

Kde školku najdu?

Sídlíme v Maloměřicích za kolejemi, pod vysílačem Hády. Naše adresa je Jarní 50.

Je možné se k vám přijít podívat?

Ano, stačí jen napsat nebo zavolat předem. Rádi vás uvidíme i s vaším dítětem.

Co znamená individuální výchovný program?

Našim dětem se dokážeme věnovat na 100 %. Pokud má vaše dítě nějaké speciální potřeby, pomůžeme mu je naplnit.

• Jak zapsat dítě do školky?